Your cart is empty.


Grįžti į pradžią

UAB „Judesta“, autoservisas, naudotos ir naujos autodalys Vilniuje

 

Autoservisas Vilniuje buvo įkurtas 1998 metais. Ilgametė patirtis ir profesionalūs darbuotojai įmonei leido suformuoti didžiausią Lietuvoje naudotų ir naujų OPEL automobilių dalių asortimentą. Tačiau įmonė neapsiriboja vienu gamintoju – autodalys Vilniuje siūlomos visų markių automobiliams. Įmonę jungia du naudotų autodalių sandėliai ir viena naujų autodalių parduotuvė. UAB „Judesta“ nuolatos stengiasi plėsti savo veiklą ir tiekėjų ratą, todėl bendradarbiauja ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio autodalių gamintojais ir tiekėjais.

 

Autoservisas „Judesta“ – nuolat didina autodalių asortimentą, prekiauja priežiūros priemonėmis ir aksesuarais. Autodalys Vilniuje importuojamos tiesiai iš gamintojų ir laikomos Lietuvos sandėliuose, todėl klientams galime pasiūlyti itin greitą pristatymą ir geras kainas!

 

Bendrovės darbuotojai visuomet suteiks naudingų, išlaidas ir laiką taupančių patarimų, o jei reikiamos prekės parduotuvėje Jūsų apsilankymo metu nebus – pasirūpins jos suradimu ir operatyviu pristatymu.

 

Didžiausias UAB „Judesta“ turtas – esami ir būsimi klientai bei jų poreikiai. Dirbame Jums ir dėl Jūsų. Judėk kartu su „Judesta“!